Дуэт Пліч-о-пліч

Дует «Пліч-о-пліч» (у складі Ярослав Апрасюхін, Денис Пахомов, обидва – гітара, вокал) було створено на початку січня 2008 року через бажання учасників хоч якось впорядкувати величезну купу власного музично-текстового матеріалу. Назва «Пліч-о-пліч» з’явилась приблизно через півроку, коли на одному з фестивалів організатори почали вимагати, щоб ми якось назвались, бо було незрозуміло, на чиє ім’я виписувати диплом.
З моменту заснування ми встигли об’їздити найбільші фестивалі АП в Україні. Як авторський дует ставали лауреатами та дипломантами на «Славутичі», «Плеяді», «Ваганті» та «Пісенній мрії», зіграли кілька сольних концертів, а також численну кількість збірних.
Навряд чи те, що ми робимо, можна назвати бардівською піснею в ортодоксальному розумінні цього терміну. Тому що україномовні тексти – це вже експеримент, відхід від звичного шаблону, спроба заповнити ту нішу, яка нам здається незаповненою. Інші україномовні автори-виконавці називають це співаною поезією. Ми ж визначаємо те що робимо так: пісенна творчість під гітару. А в якому саме стилі буде зроблено акомпанемент (рок, джаз, фламенко, класика, кантрі) – не так вже й суттєво. Це окреме завдання для кожної пісні.
Наразі ми готуємо новий матеріал, по можливості виступаємо на фестивалях, квартирниках і різних мистецьких акціях в Дніпропетровську й інших містах України. Існує Живий Журнал, де можна знайти трохи наших текстів, дізнатись про майбутні і минулі виступи.

Вставайте пліч-о-пліч з нами!

на главную

к персоналиям


Free Page Rank Checker ßíäåêñ öèòèðîâàíèÿ